X-Wing na Festiwalu Fantastyki PYRKON 2015

logo_plJuż w najbliższy weekend w Poznaniu rusza wielkie święto miłośników wszystkiego, co mieści się w szerokiej definicji fantasy, a więc także Gwiezdnych Wojen. Na takiej imprezie nie może oczywiście zabraknąć naszego hobby! X logo 8Sprawdźcie poniżej, jakie atrakcje przygotowali dla was członkowie poznańskiego Raven Squadronu!

W tym roku zapraszamy przede wszystkim na pokazy i naukę gry we wszystkie starwarsowe systemy figurkowe – X-winga, Armadę i Assaulta. Nie zabraknie też turnieju o prestiżowy tytuł i cenne nagrody. Dodatkowo także nowość – niedzielny turniej dla początkujących! Oto szczegółowy harmonogram:

– W piątek między 14:00 a 22:00 odbędą się pokazy i nauka gier figurkowych X-wing i Star Wars: Armada
– W sobotę również będzie można wziąć udział w pokazach i nauce gier X-wing, Star Wars: Armada oraz Imperium Atakuje, w godzinach od 10 do 20, natomiast o 20 rozpocznie się turniej X-wing Pyrkon Ace.
– Natomiast w niedzielę od 10 odbędzie się turniej X-wing dla Kadetów (z użyciem statków z zestawu podstawowego)

Nie potrzebne są wcześniejsze zapisy, wszelkich informacji będą udzielać na stoisku członkowie Raven Squadronu. Znajdziecie nas w Games Roomie, w pawilonie 7a. Szczegóły dotyczące wejściówek znajdziecie pod adresem: http://pyrkon.pl/2015/index.php?go=bilety

Nie może was zabraknąć! Do zobaczenia!

Raven 1

Komentarze

comments

2 myśli nt. „X-Wing na Festiwalu Fantastyki PYRKON 2015

Dodaj komentarz