OMP

13882310_1041307195987805_5318664234378101812_n27 oraz 28 sierpnia odbywa się X-wingowe święto w naszym kraju jakim są Mistrzostwa Polski. Mamy nadzieję, że stanowcza większość z Was ma przed sobą ostatnie przygotowania związane z wyjazdem i ogrywa jeszcze swoje eskadry, żeby być gotowym na największe wyzwania, z którymi wiąże się udział w Nationalsach. W tym krótkim tekście przypominamy, dlaczego warto odwiedzić Warszawę w tym terminie.

Już w ten weekend, mamy przyjemność po raz trzeci spotkać się na Mistrzostwach Polski. Jest to właśnie kolejna tego rodzaju, oficjalna impreza, organizowana za każdym razem przez Michała ‚Bobra’ Bobrowskiego w Warszawie. On sam ponownie przypomina, co przygotował dla uczestników i dlaczego warto się pojawić:

Zacznijmy od rzeczy najważniejszej.  Żeby pograć, bo X-wing to w sumie jest gra ;). Mieć okazję poznać ludzi z całej Polski czy pograć z graczami z zagranicy. Jest to najlepsza okazja do sprawdzenia własnych umiejętności czy pomysłów na rozpiski, bo grupa graczy będzie duża, podobnie ze zróżnicowaniem w rozpiskach grających.

Dla fantastycznych pamiątek. Nie musisz wygrać żeby wrócić do domu z fantastycznymi nagrodami. Każdy z uczestników załapie się na zestaw nagród, który z pewnością go zadowoli. Po za tym co przygotowało dla was FFG, dostaniecie także pamiątkową przypinkę (to już tradycyjny podarunek), profesjonalną ściągawkę z manewrami i zasadami gry oraz kilka drobiazgów które zostaną zapewnione przez współpracujących z nami sponsorów. W momencie pisania tego tekstu mogę już potwierdzić 3 dodatkowe karty promo zaprojektowane przez znanych, zarówno u nas jak i zagranicą, polskich artystów. A także pamiątkowy żeton z turnieju. To jednak jeszcze nie koniec. Kilka niespodzianek jest w drodze. Za 30 złotych wpisowego nie znajdziecie nigdzie tak hojnych nagród jak na tym turnieju.

Poza nagrodami jakie na was czekają będą jeszcze inne atrakcje. Swoją obecnością zaszczyci nas 501 legion. Będzie więc okazja zobaczyć fantastyczne stroje pilotów czy szturmowców w pełnej ich krasie. A nawet zrobić sobie kilka zdjęć z różnymi gwiezdno-wojennymi rekwizytami.

plakat

Wszystkie aktualizacje odnośnie nagród możecie znaleźć na stronie wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/109941509438247/

Jeszcze raz w imieniu całej redakcji gorąco zapraszam i do zobaczenia przy stole!

Komentarze

comments

Jedna myśl nt. „OMP

  1. Pingback: www.cialis.com

Dodaj komentarz