Kanał YouTube X-wing.pl

youtubelogoMamy ogromną przyjemność poinformować wszystkich naszych czytelników, że nasz portal X-wing.pl rozpoczął swoją działalność również na YouTube.
Krótko postaram się opisać co tam będziecie mogli obejrzeć i jakie cele będziemy na tym kanale realizować.

Po pierwsze i najważniejsze, dużą zasługę zawdzięczamy Angusowi przy tym projekcie, jako że nadzoruje najważniejszą serię filmów, którą będziemy publikować. Będą to mianowicie podcasty, które prowadzić będzie właśnie Angus razem z Off’em Jenkins’em. Pierwszy odcinek jest już od niedzielny dostępny publicznie do odsłuchania, gdzie naszym pierwszym gościem był Michał „Bober” Bobrowski, czyli główny nadzorujący naszego portalu, a także całej sceny turniejowej X-wing’a w Polsce i jednocześnie organizator Mistrzostw Polski. Oprócz dyskusji na temat nowości z GenCona, Bober odpowiadał na pytania odnośnie organizacji naszych Nationalsów, tak więc też gorąco zachęcam do odsłuchania.

Oprócz tego, będą też publikowane mecze z Vassala z komentarzem, które również wykonywać będzie Off Jenkins. Dzisiaj w ramach wstępu do tej serii filmów, opublikowaliśmy instrukcje instalacji oraz obsługi Vassala.

Okazjonalnie z całą pewnością też będziemy udostępniali na kanale nagrane najważniejsze mecze z największych imprez w kraju. Pierwszego tego rodzaju film możecie oczekiwać właśnie po wspomnianych wcześniej Mistrzostwach Polski.

Bardzo się cieszymy, że udało nam się poszerzyć horyzonty w ten sposób, jednak pełny sukces zależy tylko i wyłącznie od Was. Serdecznie prosimy o subskrypcje kanału oraz komentowanie filmów, szczególnie to drugie pomoże nam ulepszać nasze projekty, żeby jak najlepiej spełniały swoje funkcje.
Już teraz również zachęcam do komentowania i wyrażania swoich opinii na ten temat.

Kanał YT portalu X-wing.pl

Komentarze

comments

Dodaj komentarz